Obchodné podmienky

1. Objednávka a uzatvorenie zmluvy

Všetky objednávky realizované prostredníctvom internetového obchodu www.satypremna.sk sú, pre obe zmluvné strany záväzné. Odoslaním objednávky zákazník potvrdzuje, že sa oboznámil s týmito nákupnými i reklamačnými podmienkami. Podmienkou platnosti elektronickej objednávky, je pravdivé a úplné vyplnenie všetkých údajov požadovaných systémom pri registrácií, alebo pri realizácií objednávky. Kúpna zmluva medzi predávajúcim a kupujúcim vzniká odoslaním objednávky zo strany kupujúceho zákazníka a jej prijatím na strane predávajúceho.

2. Dodacie podmienky

Predávajúci sa zaväzuje:
Dodať kupujúcemu druh a množstvo objednaného tovaru v kúpnej cene a za platobných podmienok, ktoré platia v deň odoslania objednávky. Zároveň sa zaväzuje, dodať kupujúcemu tovar vhodne zabalený, aby nedošlo k jeho poškodeniu počas prepravy

Predávajúci nezodpovedá za:

  • oneskorené dodanie tovaru zavinené poštou, resp. prepravnou spoločnosťou.
  • oneskorené dodanie tovaru zavinené nesprávne udanou adresou prijímateľa
  • za poškodenie zásielky zavinené poštou, resp. prepravnou spoločnosťou
  • prípadné nedodanie tovaru, ku ktorému došlo vinou výrobcu (dodávateľa), v dôsledku akéhokoľvek obmedzenia prípadne zrušenia distribučných práv, alebo iných nepredvídateľných prekážok

Kupujúci sa zaväzuje:

  • objednaný tovar prevziať, skontrolovať neporušenosť obalov
  • zaplatiť za tovar cenu v plnej výške a v zmysle platobných podmienok platných v deň odoslania objednávkyV prípade, že si kupujúci tovar neprevezme (na základe objednávky), predávajúci si vyhradzuje právo uplatniť svoj nárok na náhradu vzniknutej škody.

Predávajúci je oprávnený v závislosti na charaktere obchodu (množstvo, cena, náklady na prepravu, vzdialenosť a pod.) predovšetkým pri cene vyššej ako 1700€, žiadať kupujúceho o autorizáciu objednávky dôveryhodným spôsobom, napr. telefonicky alebo písomne. V prípade odmietnutia autorizácie kupujúcim, prevádzkovateľ považuje objednávku za neplatnú.

3. Dodacie lehoty
Všetky šaty sú šité na mieru a každé si vyžadujú individuálny prístup.Kupujúci informuje predávajúceho, kedy mu má byť objednaný tovar najneskôr doručený a predávajúci sa po prijatí objednávky zaväzuje tovar doručiť do doby dohodnutého termínu.

4. Vrátenie tovaru
Š
aty šité na mieru nieje možné vrátiť, keďže sa šijú na presne miery, ktoré zákazníčka pošle.

Máme bohaté skúsenosti so šitím bez skúšok, ale ak si nekonfekčná postava, stať sa môže hocičo, nakoľko máme každá iné nezrovnalosti na postavách. Báť sa nemusíš, stáva sa to naozaj výnimočne a vždy ti šaty vieme upraviť aby sedeli.

Ak model, predsa len niekde nesadne tak:
Modely šijeme tak, aby ich bolo naozaj jednoduché upraviť aj inou krajčírkou. Väčšinou sa model dá upraviť až o jedno veľkostné číslo, záleží to aj od materiálu z ktorého je šitý. Takéto úpravy nie sú cenovo náročné a sú vhodné, nakoľko krajčírka v tvojom meste si vie šaty upraviť priamo na tebe.

Model ti dodatočne upravíme aj my. Pri úprave treba ústretovo komunikovať. Máme bohaté skúsenosti, vieme ťa navigovať stačí poslať fotky cez email a potom mi pošleš šaty na úpravu. Zaplatíš len cenu poštovného.

Ak ide o úpravu, ktorá je naozaj výsledkom tvojho zlého merania, tak ťa dopredu budem informovať o cene a čase doručenia upravených šiat.